7 kommentarer till “Kan skolan lova bot mot ångest och hjärndimma?”

 1. Hej
  Jag skulle gärna vilja gå med i UMS medicin grupp
  Mvh
  Ann Hagström

 2. Jag har mycket ångest efter ett svårt trauma för 13 år sedan. Fick då diagnosen PTSD. Har provat många anti-depressiva mediciner tidigare men idag tag jag en Atarax eller i värsta fall en Stesolid någon gång då och då. Har perioder då ångesten håller sig borta men också perioder då ångesten är ganska svår och kan hålla i sig i flera dagar. Vore tacksam för tips då ångesten gör mig mycket trött.

 3. Finns Stödjer.

  Rec. Ex av THe BOock som PDF ?

  Är det möjligt att få EN Länk utav DIG, till ned. Ex ?

  Vore såå Tacksam om ..

Lämna ett svar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.